Voľné pracovné pozície Bardejov

 1. PHP/WEB Developer – profesionálna správa hlavne wordpress/woocommerce systémov, úprava pluginov na mieru, vývoj nových pluginov, napájanie systémov na externé riešenia dodávateľov, očakávame a oceňujeme vlastnú kreativitu návrh nových riešení pre rozvoj značky, implementácia najnovších IT riešení, Uprednostnené je VŠ vzdelanie.
  (1200-2200 € brutto) v závislosti podľa skúseností
 2. Účtovníčka / Ekonómka –  senior komplexné spracovanie účtovníctva, kompletná evidencia našich firiem, spracovanie podkladov na prípravu daňových priznaní k DPH, spracovanie súhrnného výkazu k DPH, dohľad nad prípravou zahraničných priznaní k DPH, dohľad nad prípravou štatistických výkazov Intrastat, príprava podkladov pre zostavenie účtovnej závierky na mesačnej, štvrťročnej a koncoročnej báze, poskytovanie podpory mladším účtovníkom, zabezpečiť dodržiavanie organizačných pokynov a postupov a predpisov
  (1100-1800 € brutto) – aj živnostník alebo HPP
 3. Digital marketing manager, PPC, záujem o digitálne kanály, inovácie, marketing, digitálny marketing, performance marketing a e-commerce, Minimálne 2 roky praxe ako špecialista na PPC (Facebook alebo Google Ads), skúsenosti s riadením rozpočtu najmenej niekoľko tisíc eur mesačne, dobrá znalosť služby Google Analytics, skúsenosti s automatizovanými stratégiami ponúkania cien v službe Google Ads alebo Facebook,
  Práca priamo u nás s externými odborníkmi nemáme záujem spolupracovať. (900-1600 € brutto) v závislosti podľa skúseností – aj živnostník alebo HPP
 4. IT Content Manager – Údržba a rozvoj našich online obchodov hlavne z obsahovej časti, údržba údajov o produktoch a aktualizácia cien v našom obchodnom systéme, plánovanie rozširovania ponuky, logické usporiadanie podľa trendov a štatistík, kontrola a pridávanie produktov podľa SEO kritérií, kontrola kľúčových slov, SEO Copywriting výhodou, Uprednostnené je VŠ vzdelanie.
  (700-1400 € brutto) v závislosti podľa skúseností
 5. Account Manager – Starostlivosť o zákazníka Slovensko  Ako zástupca zákazníckeho servisu sa staráte o všetky záležitosti týkajúce sa otázok, objednávok, vrátenia tovaru, reklamácií a sťažností . Stojíte pri našich zákazníkoch písomne a telefonicky s radami a staráte sa o kvalitu od začiatku po vyriešenie problémov. Uprednostnené je VŠ vzdelanie.
  (700-1100 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície.
 6. Account a Shop Manager pre Česko, spracovanie objednávok, podpora pre česky hovoriacich klientov a editácia produktov do českého jazyka. Staráte o všetky záležitosti týkajúce sa spracovania objednávok, otázok, vrátenia tovaru, reklamácií a prípadných sťažností.
  (800-1200 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície
 7. Account a Shop Manager pre pre Maďarsko, spracovanie objednávok, podpora pre maďarsky hovoriacich klientov a editácia produktov do maďarského jazyka. Staráte o všetky záležitosti týkajúce sa spracovania objednávok, otázok, vrátenia tovaru, reklamácií a prípadných sťažností.
  (720-1300 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície, uprednostnené je VŠ vzdelanie
  *možnosť aj dlhodobej externej spolupráce napr. pri editácii a preklade popisu produktov , tvorbe manuálov a pod.
 8. Account a Shop Manager pre pre Rumunsko, spracovanie objednávok, podpora pre rumunsky hovoriacich klientov a editácia produktov do rumunského jazyka. Staráte o všetky záležitosti týkajúce sa spracovania objednávok, otázok, vrátenia tovaru, reklamácií a prípadných sťažností.
  (700-1300 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície
  *možnosť aj dlhodobej externej spolupráce napr. pri editácii a preklade popisu produktov , tvorbe manuálov a pod.
 9. Account a Shop Manager pre pre Poľsko, spracovanie objednávok, podpora pre poľsky hovoriacich klientov a editácia produktov do poľského jazyka. Staráte o všetky záležitosti týkajúce sa spracovania objednávok, otázok, vrátenia tovaru, reklamácií a prípadných sťažností.
  (700-1200 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície životopis, uprednostnené je VŠ vzdelanie
  *možnosť aj dlhodobej externej spolupráce napr. pri editácii a preklade popisu produktov , tvorbe manuálov a pod.
 10. Account a Shop Manager pre pre DE/AT, spracovanie objednávok, podpora pre nemecky hovoriacich klientov a editácia produktov do nemeckého jazyka. Staráte o všetky záležitosti týkajúce sa spracovania objednávok, otázok, vrátenia tovaru, reklamácií a prípadných sťažností.
  (1000-1600 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície, uprednostnené je VŠ vzdelanie
  *možnosť aj dlhodobej externej spolupráce napr. pri editácii a preklade popisu produktov , tvorbe manuálov a pod.
 11. Administratívny pracovník všeobecná administratíva, korešpondencia, štatistiky, evidencia + uprednostnené je VŠ vzdelanie)
  (650-1100 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície
 12. Servisný technik gastro zariadenia – (živnostník / brigáda popri HPP) v rámci predaja gastro zariadenia pre reštaurácie a servisu zariadení, hľadáme šikovného technika na lokálny servis u klientov ale aj na našej prevádzke na diagnostiku porúch a opravu. Jedná sa o špecifické zariadenia (gastro chladničky, elektrické a plynové sporáky, fritézy), dostupnosť náhradných dielov ako aj podpora výrobcov ako postupovať pri oprave. Potrebná odborná spôsobilosť a certifikát pre prácu s elektro zariadením (plyn výhoda) (odmena hodinová – normohodina resp po dohode) možnosť pracovať aj mimo našich pracovných hodín resp. si “prácu zobrať domov”
 13. Skladník príjem a expedícia zásielok, príjem a evidencia reklamácií, balenie tovaru, evidencia – skladový manažment – (820-1100 € brutto) + odmeny – aj živnostník alebo HPP
 14. Webový technik – pridávanie produktov a popisov v e-shope – Pridávanie/update nových produktov na web, analýza cien, párovanie cenových porovnávačov, editácia produktových fotografií, rozmiestnenie produktov a kategórií podľa určených kritérií.
 15. Skladník – brigádnik (Študent) – balenie – expedícia zásielok (700-800 € brutto) aj na skrátenú pracovnú dobu 4 hod.
 16. Vodič / Šofér – vodič pre expedíciu tovaru, zvoz-nákladka tovarov, vozidlom skupiny B
 17. Vodič / Šofér skupiny C – vodič pre expedíciu tovaru, zvoz-nákladka tovarov, skriňovým vozidlom skupiny C

v prípade ak Vás ponuka zaujala alebo bližšie informácie na praca@bcommerce.sk