Voľné pracovné pozície Bardejov

 1. IT Shop Manager – Údržba a rozvoj našich online obchodov, ako aj zabezpečenie neustálej funkčnosti našich webových stránok. Údržba údajov o produktoch a aktualizácia cien v našom obchodnom systéme. Komunikácia s externými partnermi (napr. Hodnotiace platformy, výrobcovia doplnkov) Spracovanie otázok od kolegov (napríklad z oblasti obsahu, starostlivosti o zákazníka, online marketingu a financií)
  (700-1400 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností
 2. Account Manager – Starostlivosť o zákazníka Slovensko  Ako zástupca zákazníckeho servisu sa staráte o všetky záležitosti týkajúce sa otázok, objednávok, vrátenia tovaru, reklamácií a sťažností . Stojíte pri našich zákazníkoch písomne a telefonicky s radami a staráte sa o kvalitu od začiatku po vyriešenie problémov.
  (600-1100 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície
 3. Account a Shop Manager pre Česko, spracovanie objednávok, podpora pre česky hovoriacich klientov a editácia produktov do českého jazyka. Staráte o všetky záležitosti týkajúce sa spracovania objednávok, otázok, vrátenia tovaru, reklamácií a prípadných sťažností.
  (800-1200 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície
 4. Account a Shop Manager pre pre Maďarsko, spracovanie objednávok, podpora pre maďarsky hovoriacich klientov a editácia produktov do maďarského jazyka. Staráte o všetky záležitosti týkajúce sa spracovania objednávok, otázok, vrátenia tovaru, reklamácií a prípadných sťažností.
  (900-1500 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície
  *možnosť aj dlhodobej externej spolupráce napr. pri editácii a preklade popisu produktov , tvorbe manuálov a pod.
 5. Account a Shop Manager pre pre Rumunsko, spracovanie objednávok, podpora pre rumunsky hovoriacich klientov a editácia produktov do rumunského jazyka. Staráte o všetky záležitosti týkajúce sa spracovania objednávok, otázok, vrátenia tovaru, reklamácií a prípadných sťažností.
  (900-1500 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície
  *možnosť aj dlhodobej externej spolupráce napr. pri editácii a preklade popisu produktov , tvorbe manuálov a pod.
 6. Account a Shop Manager pre pre Poľsko, spracovanie objednávok, podpora pre poľsky hovoriacich klientov a editácia produktov do poľského jazyka. Staráte o všetky záležitosti týkajúce sa spracovania objednávok, otázok, vrátenia tovaru, reklamácií a prípadných sťažností.
  (700-1200 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície životopis
  *možnosť aj dlhodobej externej spolupráce napr. pri editácii a preklade popisu produktov , tvorbe manuálov a pod.
 7. Account a Shop Manager pre pre DE/AT, spracovanie objednávok, podpora pre nemecky hovoriacich klientov a editácia produktov do nemeckého jazyka. Staráte o všetky záležitosti týkajúce sa spracovania objednávok, otázok, vrátenia tovaru, reklamácií a prípadných sťažností.
  (1000-1600 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície
  *možnosť aj dlhodobej externej spolupráce napr. pri editácii a preklade popisu produktov , tvorbe manuálov a pod.
 8. Administratívny pracovník všeobecná administratíva, korešpondencia, štatistiky, evidencia + uprednostnené je VŠ vzdelanie)
  (650-1100 € brutto + odmeny) v závislosti podľa skúseností, resp. náročnosti od pridelenej pozície
 9. Účtovníčka / Ekonómka – full time Komplexné spracovanie účtovníctva – kompletná evidencia našich firiem – (1500-2200 € brutto) v závislosti podľa skúseností – aj živnostník alebo HPP
 10. Digital marketing manager, uchádzači so vzdelaním, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  záujem o  digitálne kanály, inovácie, marketing, digitálny marketing, performance marketing a e-commerce – vyžadujeme dobré skúsenosti s Google Analytics, G.Ads, G.Merchant, FB reklama, FB business manager. Práca priamo u nás, nič externé s externími odborníkmi už spolupracujeme. – (1500-2200 € brutto) v závislosti podľa skúseností – aj živnostník alebo HPP
 11. Skladník príjem a expedícia zásielok, príjem a evidencia reklamácií, balenie tovaru, evidencia – skladový manažment – (800-900 € brutto) + odmeny – aj živnostník alebo HPP
 12. Webový technik – pridávanie produktov a popisov v e-shope – Pridávanie/update nových produktov na web, analýza cien, párovanie cenových porovnávačov, editácia produktových fotografií, rozmiestnenie produktov a kategórií podľa určených kritérií.